Głosujcie na prawdziwy lajfstajl :)


Jakiś czas temu zgłosiliśmy nasz blog do konkursu Blog Roku. Jak to zawsze wszyscy mawiają, zrobiliśmy to dla zabawy. Ale gdy nadszedł czas głosowania, obudził się w nas duch walki 🙂 . Taki mały wewnętrzny głos, który podpowiada, aby dać znać wszystkim dookoła, aby głosowali na nasz blog, żeby nasi znajomi powiedzieli swoim znajomym, aby w pracy podsunęli numer kolegom i koleżankom i słali sms-y.

Dla nas oczywiście to nadal zabawa i jeśli otrzymamy więcej niż cztery głosy (od rodziców) to już będzie wygrana :-).

A jak glosować? Bardzo prosto! Wystarczy wysłać sms pod nr 7122 wpisując kod C00078 (0 to zero, bez spacji). Z jednego nr można wysłać tylko jeden sms. Koszt sms to 1,23zł, a dochód z niego zostanie przekazany na integracyjno – rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych. Głosować można tylko do 31 stycznia, więc nie czekajcie – głosujcie teraz!

Z góry dziękujemy za oddane na nas głosy! 🙂

Tak na marginesie to nasz blog startuje w kategorii Lifestyle, bo w tym roku nie ma kategorii podróże. Kategoria zniknęła, ale podróżnicy zostali. Także jako prawdziwi lajfstajlowcy sypiamy tylko w najlepszych hotelach,

IMG_8641jeździmy luksusowymi liniami autobusowymi i nie tylko,

P1050033 P1050053
nawet o 4 rano jadamy wyłącznie wykwintne śniadania

P1050034
no i zawsze mamy pod ręką trendy ciuchy.

P1040644

No cóż – jaki life taki style…

PS. My jak zawsze z lekkim opóźnieniem przyłączamy się do akcji polskich podróżników blogerów pt. „Podróże to prawdziwy lajfstajl”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s